7 Aralık 2012 Cuma

Becca Fitzpatrick-Finalİyi akşamlarrr :))
Güzel bir serinin daha sonuna geldim ve bu kitap dün akşam bitti.Vakit epey geç olduğu için akşam blog yazmak içimden gelmedi.Ama az önce yemeğimi yedikten sonra daha fazla duramadım.Kitabım Hush Hush serisinin son kitabıydı.Fısıltı,Sessizlik ve Çığlık sırasıyla okuduğum ve çok sevdiğim kitaplar oldu.Final de aynı şekilde.Aslında bu seriye çok önyargılı yaklaşmıştım ama okuyunca yanıldığımı ve çok sürükleyici olduğunu anladım.
Nora ve Patch'in yasak aşkları harikaydı..Siz de benim gibi fantastik kitapları seviyorsanız kaçırmayın derim.Kovulmuş melekler nefiller sizi beklemekte.. :)
Herkese şimdiden keyifli haftasonları diliyorum
Sevgiler :)

ARKA KAPAK
Hush, Hush serisinin bu nefes kesici Final'inde kader ağlarını örüyor.

Nora ve Patch tüm sorunların geride kaldığını düşünmektedir ve genç kız, kovulmuş meleğe karşı hissettiği sevgiden her zamankinden daha emindir. Kovulmuş melek olsun ya da olmasın hayatının aşkı odur. Kökenleri ve kaderleri, birbirlerine düşman olmalarını gerektirse de Nora, Patch'e sırtını dönmeyecektir fakat ikisi de son bir tehlikeyle yüzleşmek için güçlerini toplamalıdır. Hank ölmüştür ve istemeden de olsa Nefilim ırkının lideri olan Nora onun başlattığı işi bitirmek zorundadır. Bu da kovulmuş melekleri, yani Patch'i yok etmesi gerekeceği anlamına gelmektedir. Böyle bir şeyin olmasına asla izin vermeyeceğinden, Patch'le birlikte bir plan yapar. Amaçları savaşı daha başlamadan bitirmektir.

Fakat bazen en iyi hesaplanan planlar bile ters gidebilmektedir. Nora yeni görevine alışmaya çalışırken hiç beklemediği bir şekilde, bağımlılık yapıcı bir güce kapılmaktan kendini alıkoyamaz.

Savaş hatları çizilirken Nora ve Patch hangi tarafta yer alacaktır? Aralarındaki farklılıklarla yüzleşirken bunları ya görmezden gelecek ya da uğruna savaştıkları sevginin yok olmasına sebep olacaklardır. Nihayetinde aşkın bile üstesinden gelemeyeceği engeller yok mudur?

7 yorum:

 1. bilmiyodum. sen böle uzun serileri seviyosooon.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. artık biliyorsun deepcim :)
   severiimmm evet :D

   Sil
 2. Hmmm değişik, bende severim böyle serileri! Herşeyden önce blogunun ilk satırındaki hayatımın baraj sorusu beni çok etkiledi...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim :)
   o zaman bu seriyi okumanı tavsiye ederim :)

   Sil
 3. Bu seriyi çok merak ediyorum gerçekten.OKuyacağım kesinlikle,tanıtım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. bugünlerde kızların elinde hep bu var finale.
  :)

  YanıtlaSil